Občanské sdružení Opři se

Občanské sdružení Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Zítra zahajujeme příměstský tábor v Pyšelích

Již zítra, tedy v pondělí 15. srpna 2016, začíná náš příměstský tábor pro děti z pyšelského domova. Zaměříme se na turistiku, cykloturistiku a softbal. Těšíme se i na společné chvíle u táboráku.

Titulek

V pondělí 8. srpna opět vyrážíme na Hauenštejn.

Dobrovolnické pobyty na hradě Hauenštejně se staly pro děti vyrůstající v dětských domovech i pro ty, které již domovy opustily, příjemnou tradicí. Náš srpnový pobyt bude již v pořadí devátým.

Titulek

Zúčtování veřejných sbírek

Naše organizace pořádá dvě veřejné sbírky. První z nich slouží na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů, druhá pak na jejich individuální rozvoj. Za uplynule zúčtovací období nám naši dárci věnovali do sbírek 11.929 Kč. Velice děkujeme.

Titulek

Opět jsme pomáhali na Hauenštejně

Víkend 22.-24. dubna 2016 jsme opět strávili na hradě Hauenštejně, kam se s dětmi z dětských domovů rádi pravidelně vracíme, abychom přiložili ruku k dílu a pomohli tak hradní čeládce.

Titulek

V pátek 26. března zahájíme letošní turistickou sezónu

Mezi naše oblíbené aktivity pro děti z dětských domovů patří turistické výšlapy spojené s poznáváním nových míst. Přes zimu se však soustředíme spíše na indoorové činnosti. Protože však jaro již naplno vystrkuje růžky, je čas se přesunout ven. Proto na Velký pátek 25. března 2016 vyrazíme na první letošní výšlap. Vyrazíme z Jílového u Prahy.

Zobrazit všechny