Spolek Opři se

Spolek Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci mohou úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Děkujeme Nadaci Terezy Maxové dětem

Děkujeme Nadaci Terezy Maxové dětem za to, že částkou 25.000 Kč podpořila naše aktivity ve prospěch dětí z dětských domovů v období 2020/21. Této podpory si velice vážíme.

Titulek

Děkujeme Středočeskému kraji za podporu v roce 2020

Velice děkujeme Středočeskému kraji za podporu v roce 2020. Ze Středočeského fondu sportu a volného času byl částkou 130.000 Kč podpořen náš projekt sportovní aktivity pro děti z dětských domovů.

Titulek

Pošlete s námi děti na lyže

Víkend od pátku 31. ledna do 2. února 2020 strávíme s dětmi z dětských domovů lyžováním v Krkonoších. Volná místa na tuto akci nabízíme i dětem z rodin.

Titulek

PF 2020

Všem dětem nejen z dětských domovů, vychovatelům, našim dobrovolníkům, dárcům, fanouškům a všem, co nás jakkoliv podpořili, přejeme krásný, pohodový a úspěšný rok 2020

Titulek

Děkujeme škole Michael za bazárek

V úterý 17. prosince uspořádala Střední a vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Michael benefiční bazárek ve prospěch našeho spolku. Bazárek vynesl krásných 5727 Kč. Moc děkujeme

Zobrazit všechny