Spolek Opři se

Spolek Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci mohou úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Pošlete s námi děti na lyže

Víkend od pátku 31. ledna do 2. února 2020 strávíme s dětmi z dětských domovů lyžováním v Krkonoších. Volná místa na tuto akci nabízíme i dětem z rodin.

Titulek

PF 2020

Všem dětem nejen z dětských domovů, vychovatelům, našim dobrovolníkům, dárcům, fanouškům a všem, co nás jakkoliv podpořili, přejeme krásný, pohodový a úspěšný rok 2020

Titulek

Děkujeme škole Michael za bazárek

V úterý 17. prosince uspořádala Střední a vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Michael benefiční bazárek ve prospěch našeho spolku. Bazárek vynesl krásných 5727 Kč. Moc děkujeme

Titulek

Pomáhat můžete i zadarmo - přes GIVT

Víte, že nám můžete podpořit, aniž by Vás to stálo jedinou korunu? Stačí když při vánočních nákupech budete používat nástroj GIVT a nějaké procento z Vaší útraty může jít na naše aktivity pro děti z dětských domovů. Nevíte jak na to? Přečtěte si náš článek. Zhlédnout zde také můžete názorné video.

Titulek

Děkujeme za podporu Nadaci Terezy Maxové dětem

Děkujeme Nadaci Terezy Maxové dětem za nadační příspěvek ve výši 28.000 Kč, kterým podpořila náš projekt Expedice za hranice dětského domova ve školním roce 2018/2019. Za tyto peníze jsme pro děti připravili spoustu pohybových i poznávací akcí. Moc děkujeme.

Zobrazit všechny