Spolek Opři se

Spolek Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Byli jsme nominování na cenu Gratias Tibi

Děkujeme našim přátelům z Hauenštejna, že nás společně s dalšími svými dobrovolníky za naše pravidelné dobrovolnické pobyty na tomto nádherném hradě nominovali na cenu Gratias Tibi. Tu uděluje Člověk v tísni. Milá hauenštejnská čeládko, velice Vám děkujeme za dlouhodobou spolupráci a Vaší nominace si moc vážíme!

Titulek

PF 2018

Děkujeme těm, kteří nám jakkoliv v roce 2017 pomohli. A že jich nebylo málo! Přejeme všem úspěšný skok do nového roku 2018. Ať je pro Vás všechny alespoň tak úspěšný jako rok právě končící!

Titulek

Pošlete s námi i letos děti na lyže

Dovolujeme si Vaše děti pozvat na lyžařský víkend, který proběhne o pololetních prázdninách, tedy od pátku 2. do neděle 4. února 2018 v Krkonoších. Ubytováni budeme v penzionu Krakonoš v Dolních Albeřicích. Orientační cena je 1900 Kč. Skutečná cena se bude odvíjet od reálných nákladů a budeme se snažit, aby byla o něco nižší. V ceně není zahrnuta permanentka na vleky, ani případné půjčovné. Se zdatnějšími lyžaři budeme jezdit na Portášky, s ostatními zůstaneme v Albeřicích u Celnice. Lyžovat chceme v pátek odpoledne, v sobotu celý den a v neděli dopoledne. Přihlášky přijímá Petr Matyáš formou zpráv na FB, na adrese petr.matyas@oprise.cz nebo na telefonním čísle 777 028 987 do 15. ledna 2017.

Titulek

Děkujeme Městu Čelákovicím za podporu

V letošním roce nám byla Městem Čelákovicemi již počtvrté v řadě přidělena dotace na podporu naší činnosti. Tentokrát ve výši 42.000 Kč. Této podpory si velice vážíme.

Titulek

Pošlete s námi děti na lyže

Víkend 3.-5. února 2017 strávíme s dětmi z dětských domovů lyžováním v Krkonoších. Volná místa na tuto akci nabízíme i dětem z rodin. Cena 2900 Kč obsahuje dopravu, stravu, ubytování i veškeré permanentky.

Zobrazit všechny